Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

0

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024, birçok insan dizi ve film izlemeyi sever. Siz de onlardan biri misiniz? Eğer cevabınız evet ise ve ayrıca dizi ve filmlerle ilgili platformlarda vakit geçiriyorsanız pek doğal olarak söz konusu platformların aylık kullanım ücretlerini merak ediyor olmalısınız. İşte hazırlamış olduğumuz bu makale de ”Disney Plus üyelik fiyatları ne kadar?” şeklinde sorulabilecek olan bir sorunun cevabını vermektedir. Hadi gelin hep birlikte üyelik fiyatlarına bakalım.

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Disney Plus dünya çapında yayın yapan dijital platformlardan biridir ve epeyce abonesi bulunmaktadır. Sadece bir üyelik planı ile hizmet veren Disney Plus, dizi, film, belgesel ve daha birçok yapımı insanlara sunmaktadır. Bu tür bir hizmetin sonucunda da pek doğal olarak kullanıcılarından belirli bir ücret talep etmektedir. Disney Plus’ın resmi web sitesini ziyaret ederek, üye olabilir ve karşınıza çıkan 3 üyelik tipinden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Disney Plus’ta yer alan üyelik planının ihtiyaç duyduğunuz detaylara sahip olduğunu düşünmeniz halinde platforma kayıt olup, ilgili ödemeyi yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşte Disney Plus üyelik ücretleri 2024;

  • Standart Üyelik: Aylık kullanım ücreti 64.99 Türk Lirası (Yıllık ödeme yapmak isterseniz platform 2 aylık bir indirim sağlıyor. Yani 10 aylık kullanım ücreti ödeyerek 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya sonucunda ödemeniz gereken toplam tutar ise 649.99 Türk Lirası‘dır.)

Bu listede sunmuş olduğumuz üyelik planı veya fiyatı zamanla değişkenlik gösterebilir. Konuya dair en güncel bilgileri edinmek için Disney Plus’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç olarak sizlere Disney Plus üyelik ücretleri 2024 hakkında sunduğumuz makalemiz bu şekildedir. Umarız faydasını görürsünüz.

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir