Yeni yıl mesajları
  1. Anasayfa
  2. Güzel Sözlük
Trendlerdeki Yazı

Yeni yıl mesajları

Yeni bir yıl, kimileri için yeni umutlar, kimileri için yeni bir kariyer, kimileri için de yeni hayaller anlamına gelir. Yeni yılda sevdiklerinize duygularınızı iletmek, sevdikleriniz hakkındaki temennilerinizi dile getirmek onları oldukça mutlu edecektir.

0

Yeni yıl, yeni umutlarının, daha güzel yıllarının ve yollarının başlangıcı olsun! Hayatın başarılar ve mutluluklarla dolsun! Yeni yılın kutlu olsun..

bilgilisozluk.com

Geçmişten izler taşısa da her bir yeni yıl, geleceğe güvenle ve mutlulukla bakmaya engel değildir. Geçmiş tüm yıllarından çok daha güzel bir yıl geçirmen dileğiyle! Yeni yılın kutlu olsun..

bilgilisozluk.com

Bugün mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne ve sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her gün senin için doğsun. Yeni yılın kutlu olsun. Nice yıllara…

bilgilisozluk.com

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

bilgilisozluk.com

 Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle… En içten sevgilerimle!

bilgilisozluk.com

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

bilgilisozluk.com

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar..

bilgilisozluk.com

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

bilgilisozluk.com

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim…

bilgilisozluk.com

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

bilgilisozluk.com

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir